Druhý ročník Dňa bez dlhov sa blíži

Už 15. novembra vyvrcholí ďalší ročník medzinárodného vzdelávacieho podujatia Deň bez dlhov, ktorého cieľom je informovať verejnosť o možnostiach riešenia finančných problémov a dlhov. Tento, v poradí už druhý, ročník sa uskutoční v dňoch 12. až 15. novembra 2014 v Bratislave a Košiciach, kde budú odborníci bezplatne poskytovať širokej verejnosti užitočné informácie o tom, ako riešiť finančné problémy.

V rámci tohto ročníka Dňa bez dlhov sa záujemcovia budú môcť osobne poradiť s odborníkmi zo spoločnosti KRUK v dňoch 12. – 14. novembra v čase 14.00 h až 18.00 h a v sobotu 15. novembra po celý deň (8.00 h – 18.00 h). Odborníci budú pripravení v mobilných stánkoch vo dvoch slovenských mestách – na autobusovej stanici Mlynské Nivy v Bratislave a na autobusovej stanici v Košiciach.

Okrem osobných konzultácií bude k dispozícii tiež zelená linka na čísle 0800 333 008, na ktorej sa verejnosť bude môcť úplne zdarma a anonymne pýtať na záležitosti týkajúce sa dlhov a spôsobov ich riešenia. Volať bude možné v sobotu 15. novembra v čase 8.00 h až 18.00 h. Ďalšie informácie možno získať aj na webových stránkach http://www.nasedlhy.sk, ktoré obsahujú veľa užitočných rád, ako si lepšie poradiť s dlhmi, príbehy zadlžených osôb, či kalkulačku domáceho rozpočtu.

Deň bez dlhov sa koná aj v Českej republike (15. novembra), v Poľsku a Rumunsku (17. novembra).